Skuteczne pozycjonowanie stron w internecie

Linki sponsorowane

AdWords to jedno z najdoskonalszych narzędzi reklamowych w internecie. Warto poznać ten sposób marketingu, bowiem jest on znakomitym pomysłem na uzupełnienie kampanii reklamowej. To drugi (obok pozycjonowania) ze sposobów, jaki daje możliwość pokazania serwisu na pierwszej stronie wyszukiwania Google.

Czym jest AdWords?

Ideą AdWords jest zaprezentowanie linka wraz z tekstem reklamowym na stronie wyszukiwania Google. Oczywiście w zależności od ustalonych stawek dany link znajduje się w określonym miejscu. Sam mechanizm opiera się na słowach kluczowych, tak samo, jak pozycjonowanie, stad też zawsze będziesz miał pewność, że Twój link wyświetli się internaucie bezpośrednio zainteresowanemu konkretnymi treściami – konkretną, Twoją ofertą.

Poniżej przykład pokazujący zasadę działania AdWords

Internauta poszukuje sklepu rowerowego. Wpisuje w okno wyszukiwarki Google hasło „sklep z rowerami” wyświetla się mu naturalne wyniki wyszukiwania odpowiadające algorytmom wyszukiwarki, a z prawej strony wspominane linki sponsorowane. Możesz być ze swoją ofertą wśród nich.

Linki sponsorowane widziane w Google

AdWords cechuje się wysoką skutecznością, bowiem linki sponsorowane prowadzące do Twojego serwisu wyświetlają się osobom, które szukają oferowanych przez Ciebie produktów lub usług. Tutaj nie ma przypadków!

Kontroluj swoje wydatki

AdWords pozwala na pełną kontrolę wydatków. Płacisz tylko wtedy, gdy ktoś zainteresuje się Twoją ofertą:

  • Sam ustalasz cenę za każde kliknięcie w Twój link
  • Możesz ustalić indywidualną stawkę za kliknięcie dla każdego słowa kluczowego
  • Sam decydujesz o wysokości budżetu w związku z kampanią
  • Ustalasz limity dzienne dla wydatków
  • AdWords umożliwia wgląd do skuteczności działań reklamowych dla każdego słowa kluczowego

Linki sponsorowane

Twój link może się pojawić nie tylko z prawej strony wskazań wyszukiwarki, ale nad naturalnymi wynikami. Wiele zależy od budżetu oraz umiejętności wykorzystania funduszy dla określonych słów kluczowych.

Dlaczego AdWords jest takie ważne?

AdWords jest uważna za jedną z najskuteczniejszy form internetowego marketingu. Warto się reklamować za pośrednictwem aStudio z wykorzystaniem tego narzędzia. Ma ono wiele zalet, jakich nie posiadają inne wirtualne mechanizmy:

  • Na łamy Twojego serwisu będą trafiały osoby z określonych lokalizacji (miast, regionów, krajów) za pośrednictwem wskazanych przez Ciebie włos kluczowych. Toteż będziesz zawsze pewny, że z Twoja oferta będą się zapoznawały bezpośrednio zainteresowane osoby. Tutaj nie ma żadnej przypadkowości.
  • Możesz skorzystać z opracowanych przez nas strategii. Dzięki temu kampanie linków sponsorowanych są optymalnie skuteczne i stosunkowo tanie.
  • Powierzając nam swoją kampanie AdWords możesz być pewien efektów, bowiem nieustannie monitorujemy akcję reklamową i pilnujemy, by twój serwis zawsze był w odpowiednim miejscu, zawsze o krok przed konkurencją.
  • Z początkiem każdego tygodnia otrzymasz raport wyników pokazujący skuteczność kampanii.

Wszystkie pola formularza są wymagane.

Masz pytanie?