Skuteczne pozycjonowanie stron w internecie

Kontakt

ESIA Marcin Izdebski

ul. Żeromskiego 9
08-110 Siedlce

NIP 821-238-24-99
Regon 141230452

Skontaktuj się z nami:

510 40 44 40 od 10 do 18

Numer konta bankowego:

75 1440 1387 0000 0000 1266 7868

NORDEA BANK POLSKA SA

O firmie

Astudio (ESIA Marcin Izdebski) to firma specjalizująca się w szeroko pojętym marketingu internetowym. Nasz zespół to wysoce wykwalifikowani specjaliści, jacy są w stanie stworzyć najbardziej zaawansowane mechanizmy internetowe służące promocji i budowaniu wizerunku. Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, małych firm jak i dużych przedsiębiorstw. Prowadzone przez nas kampanie reklamowe zawsze dopasowane są do potrzeb i oczekiwań klientów.

Świadczymy usługi w zakresie:

  • Pozycjonowanie serwisów internetowych
  • Prowadzenie kampanii opartych na linkach sponsorowanych
  • Optymalizacja kodu źródłowego stron internetowych
  • Obecność na mapie (Google Maps)
  • Copywriting

Budujemy wizerunek najbardziej znanych i cenionych projektów internetowych. Za każdym razem podchodzimy do zleceń z najwyższą starannością uwzględniając najnowsze trendy technologiczne, zapewniamy także nowoczesny i innowacyjny design. Nigdy nie jesteśmy schematyczni, co podnosi standard świadczonych przez nas usług.

Za cel zawsze stawiamy sobie pierwsze, najbardziej prestiżowe miejsce w wynikach wyszukania Google. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by Wasz serwis zajmował najwyższe możliwe miejsce. Nigdy nie zadowala nas inna pozycja, toteż wszyscy nasi klienci mogą być pewni, że nieustannie będziemy walczyli o TOP1.

Wszystkie pola formularza są wymagane.

Masz pytanie?