Skuteczne pozycjonowanie stron w internecie

Mapy Google

Google Maps to jedna z najbardziej nowoczesnych form reklamy. Dzięki temu mechanizmowi można pokazać swoim potencjalnym klientom siedzibę swojej formy na mapie pokazywanej przez Google na pierwszej stronie odsłon z wynikami wyszukania.

Czemu służy punkt na mapie?

Mapy Google są doskonałym dodatkiem do klasycznego pozycjonowania, dzięki tej usłudze będziesz mógł zaprezentować nazwę i dane teleadresowe swojej firmy pokazując przy okazji jej lokalizację na mapie. Dodatkowo można wzbogacić ofertę reklamową o zdjęcia i inne informacje. Oferta Twojej firmy wyświetli się na pierwszej stronie odsłon wyszukiwarki Google po wpisaniu odpowiedniego słowa kluczowego. Obecność na mapie Google podniesie wiarygodność Twojego przedsiębiorstwa.

Jak działa Mapy Google?

Internauta poszukuje sklepu z oponami. Wpisuje w okno wyszukiwarki Google hasło "sklep z oponami", po czym wyświetlają się mu wyniki wskazań wyszukiwarki. Po prawej stronie będzie znajdowała się mapa, a na niej zaznaczona lokalizacja Twojej firmy.

Mapy w wynikach wyszukiwania Google

Reklama w Mapie Google jest uważana za jedną z najbardziej skutecznych w internecie. Spory odsetek internautów właśnie na podstawie lokalizacji danej firmy decyduje się na jej usługi. Warto więc się pokazać w wyszukiwarce nie tylko za sprawą klasycznego pozycjonowania, ale również dzięki wypromowanej pozycji na mapie.

Dlaczego promować się na Mapie?

Kampania reklamowa wspomagana promocją na Mapie Gogle daje bardzo dobre efekty. Musisz wiedzieć, że:

  • Dzięki obecności na Mapie Google Twoja firma zyska na wiarygodności
  • Obecność na Mapie zwiększy potencjał nabywszy Twojej firmy
  • Dane teleadresowe Twojej formy będą się pokazywały bezpośrednio zainteresowanym klientom wedle określonych słów kluczowych
  • Pozycja na Mapie Google jest indywidualnie pozycjonowana, co zwiększa szanse na wyświetlanie się Twojej strony na czołowej pozycji przez wyszukiwarkę

Promowanie firm za pośrednictwem mechanizmów Map Google cieszy się wielkim uznaniem, skuteczność tej formy internetowego marketingu oceniana jest bardzo wysoko. Dziś mając stałą siedzibę firmy trzeba zaprezentować ja na Mapie.

Zaistniej na mapach Google

Astudio jest liderem Map Google

Zajmujemy się obsługą wszystkich firm, jakie chcą zaprezentować swoje usługi użytkownikom internetu za pośrednictwem map Google. Zbudujemy Tobie zaplecze informacyjne i oznaczymy siedzibę Twojej firmie na mapie, będziemy także pozycjonowali wpis tak długo, dopóki promowana przez nas lokalizacja nie stanie się najbardziej widoczna na mapie. To zapewni wysokie zainteresowanie ofertą Twojej firmy. Zaufaj naszej kreatywności, zawierz naszej wiedzy i doświadczeniu.

Wszystkie pola formularza są wymagane.

Masz pytanie?